Weronika Tobor

Weronika Tobor

Główny organizator projektu od 2017 roku oraz programista. Bloguje na www.programmer-girl.com i aktywnie udziela się we wrocławskim świecie IT. Zaangażowana m. in. w organizację Wroc# Online.

Michał Gellert

Michał Gellert

Odpowiedzialny za osobowość prawną, marketing, oraz dostarczenie projektu. Bloger, vloger, programista, tata. Do tego tworzy kursy, czasem nawet znajdzie czas na wakacje... w górach!

Mikołaj Jakubowski

Mikołaj Jakubowski

Wykonawca zeszłorocznej aplikacji. Programista różnych technologii m.in. PHP, Java, .NET, zależy co na daną chwilę potrzeba. Artysta zarówno kodując jak i hobbystycznie. Uwielbia rysować zarówno cyfrowo jak i standardowo. Ponadto crossfiter, mąż i tata.

Radek Maziarka

Radek Maziarka

Główny konsultant do spraw marketingu. Technology Development Manager, Team Leader i programista w obszarze .NET prowadzący wewnętrzne prezentacje i szkolenia, a także organizujący webinarium programistyczne WROC# Online. Po pracy pomaga firmom w projektach IT oraz wspomaga technologicznie Stowarzyszenie Libertariańskie. Zwolennik dostarczania wartości małymi krokami.

Patryk Lotzwi

Patryk Lotzwi

Programista .NET, fan(atyk) automatyzacji. Pasjonat programowania i czystego kodu.Aktywny uczestnik lokalnych konferencji i grup programistycznych. Po godzinach miłośnik książek, filmów, seriali i gier fantasy oraz sci-fi.

Krzysztof Owsiany

Krzysztof Owsiany

Programista. Jego pierwszy program powstał na Commodore C64, była to dwu-klatkowa animacja ludzika wykonana ze znaków dostępnych z klawiatury. Napisana w języku BASIC, gdzieś ok. 93r. Od tamtego czasu, walcząc z przeciwnościami losu i dorastając, skakał po różnych językach i technologiach.

Szymon Motyka

Szymon Motyka

Programista, kawosz amator i bloger. Prowadzi bardziej programistyczny serwis szymonmotyka.pl oraz kawowowo udziela się na kawowipodroznicy.pl. Uwielbia gadżety i nowe technologie.

Kamil Śmieszek

Kamil Śmieszek

Programista Java, który zmienił obóz z Oracle na Microsoft pod wpływem .NET Core. Interesuje się tematyką sieci komputerowych, bezpieczeństwem aplikacji, a w wolnych chwilach lubi spalić nieco benzyny na torze wyścigowym i tworzyć trance.

Paweł Sulżycki

Paweł Sulżycki

Programista .NET, nauczyciel programowania, członek koła studenckiego EKA.NET. Interesuje się rozwiązaniami chmurowymi, w tym przede wszystkim Microsoft Azure. W wolnych chwilach lubi spędzać aktywnie czas – najbardziej preferuje potargać trochę stali.