Dziękujemy! Bez Was nie było by to możliwe!

Begger_santa
gifts
Weronika Mularczyk

Weronika Mularczyk

  • Główny organizator projektu od 2017 roku oraz programista. W projekcie łączy w sobie wiele roli: lider, manager, developer, devops, analityk, tester oraz specjalista ds. marketingu. Po pracy prowadzi blog programistyczny www.programmer-girl.com Microsoft MVP i współorganizator Wrocławskiej grupy .NET https://wrocnet.org/, współautorka kursu https://kursazuredevops.pl. Poza światem IT skupia się na swoich hobby: planszówkach i escape roomach.
Kamil Śmieszek

Kamil Śmieszek

  • Programista Java, który zmienił obóz z Oracle na Microsoft pod wpływem .NET Core. Interesuje się tematyką sieci komputerowych, bezpieczeństwem aplikacji, a w wolnych chwilach lubi eksperymentować ze sztuką miksologii oraz eksplorować głębię mórz i polskich jezior.
Michał Piechowiak

Michał Piechowiak

  • Uczeń technikum lubiący w wolnym czasie jeździć na rowerze oraz motorze. Początkujący developer, piszący najwięcej kodu w Pythonie, próbujący różnych języków i technologii. Obecnie uczy się Darta, by móc przejść do Fluttera. Okazyjnie grzebiący w Linuxie początkujący pasjonat open source. Osoba chcąca tworzyć społeczności, szukająca swojej ścieżki oraz przyszłych projektów otwartych na rozwój.
Piotr Kowalski

Piotr Kowalski

  • Wesoły programista, który lubi poznawać nowych ludzi oraz brać udział w różnych interesujących przedsięwzięciach. W świecie IT rozwija się nieprzerwanie od 15 lat. Esteta, który docenia piękno sztuki, lubi grafikę komputerową oraz tworzyć filmy. Hobbystycznie fotografuje, pstrykając zdjęcia krajobrazu, ale również czerpie radość z realizacji reportaży. Zgłębia techniki karate, co daje mu siłę panować nad emocjami oraz przezwyciężać ból.
Krystian Brożek

Krystian Brożek

  • Trener z wieloletnią praktyką w zakresie nauczania technologii w obszarze IT, programista fullstack, ze szczególnym uwzględnieniem zakresu baz danych - głównie w obszarze technologii Microsoftu. Specjalista, nauczyciel i partner biznesowy, który z wiedzą, umiejętnościami, pasją i zaangażowaniem wprowadza swoich słuchaczy w świat programowania.
Igor Belczewski

Igor Belczewski

  • Konsultant Microsoft Power Platform. Do IT przeszedł w 2020 roku, po kilku latach pracy w branży marketingowej. W wolnych chwilach uczy się C# i JavaScript. Ceni zasady filozofii stoickiej i próbuje je stosować w praktyce, z różnym skutkiem.