x

Dziękujemy! Bez Was nie było by to możliwe!

Begger_santa
gifts
Weronika Mularczyk

Weronika Mularczyk

  • Główny organizator projektu od 2017 roku oraz programista. W projekcie łączy w sobie wiele roli: lider, manager, developer, devops, analityk, tester oraz specjalista ds. marketingu. Na co dzień bloguje na www.programmer-girl.com i aktywnie udziela się we wrocławskim świecie IT. Microsoft MVP i współorganizator Wrocławskiej grupy .NET.
Michał Gellert

Michał Gellert

  • Współorganizator projektu od 2018 zajmujący się marketingiem, promocją i wszystkim, co nie jest kodem. Na co dzień wręcz odwrotnie - programista piszący w Javie, Kotlinie i właściwie w czym potrzeba. Do tego zdarza mu się poprowadzić szkolenie, wydać kurs, czy pomóc w organizacji jakiejś konferencji. Bloguje na www.michalgellert.pl.
Mateusz Gołombniak

Mateusz Gołombniak

  • Dotnetomaniak z niesłabnącym zapałem do rozwoju. Nie tylko twierdzący, że "to zależy" ale również starający się odpowiedzieć "od czego". Pilny student - niedługo inżynier informatyki.
Grzegorz Mutkowski

Grzegorz Mutkowski

  • Pasjonat programowania, automatyzacji oraz linuxa. W wolnych chwilach uwielbia seriale, rower oraz podróże, zarówno bliższe jak i te dalsze.
Kamil Jarzębski

Kamil Jarzębski

  • Student, który do projektu trafił szukając nowych wyzwań. Miłośnik kawy oraz filmów Marvela. W wolnym czasie lubi grać w planszowki ze znajomymi lub dokształcać się z zakresu ekonomii.
Krzysztof Siera

Krzysztof Siera

  • Student, a przede wszystkim pasjonat robotyki, gier komputerowych i GameJamów. Rozwijający wiedzę o C++, C# i Unity. Miłośnik historii oraz wszystkiego co wysoko - od górskich szczytów po odległe planety.
Patryk Lotzwi

Patryk Lotzwi

  • Programista .NET, fan(atyk) automatyzacji. Pasjonat programowania i czystego kodu. Aktywny uczestnik lokalnych konferencji i grup programistycznych. Po godzinach miłośnik książek, filmów, seriali i gier fantasy oraz sci-fi.
Krystian Brożek

Krystian Brożek

  • Trener z wieloletnią praktyką w zakresie nauczania technologii w obszarze IT, programista fullstack, ze szczególnym uwzględnieniem zakresu baz danych - głównie w obszarze technologii Microsoftu. Specjalista, nauczyciel i partner biznesowy, który z wiedzą, umiejętnościami, pasją i zaangażowaniem wprowadza swoich słuchaczy w świat programowania.
Kamil Śmieszek

Kamil Śmieszek

  • Programista Java, który zmienił obóz z Oracle na Microsoft pod wpływem .NET Core. Interesuje się tematyką sieci komputerowych, bezpieczeństwem aplikacji, a w wolnych chwilach lubi spalić nieco benzyny na torze wyścigowym i tworzyć trance.
Piotr Król

Piotr Król

  • Test Manager w jednej z wrocławskich firm. W wolnym czasie pasjonat czytania kryminałów i thrillerów oraz aktywnego spędzania czasu na wycieczkach górskich.