x

Dziękujemy! Bez Was nie było by to możliwe!

Begger_santa
gifts
Weronika Mularczyk

Weronika Mularczyk

  • Główny organizator projektu od 2017 roku oraz programista. W projekcie łączy w sobie wiele roli: lider, manager, developer, devops, analityk, tester oraz specjalista ds. marketingu. Na co dzień bloguje na www.programmer-girl.com i aktywnie udziela się we wrocławskim świecie IT. Współorganizator Wrocławskiej grupy .NET oraz konferencji Wroc#.
Michał Gellert

Michał Gellert

  • Organizator projektu od 2018 zajmujący się marketingiem, promocją i wszystkim co nie jest kodem. Na co dzień wręcz odwrotnie - programista piszący w Javie, Kotlinie i właściwie w czym potrzeba. Do tego zdarza mu się poprowadzić szkolenie, wydać kurs, czy pomóc w organizacji jakiejś konferencji. Bloguje na www.michalgellert.pl.
Radek Maziarka

Radek Maziarka

  • Solution Architect, Team Leader i programista w obszarze .NET prowadzący prezentacje i szkolenia, a także organizujący konferencje programistyczne. Po pracy pomaga firmom w projektach IT oraz wspomaga technologicznie Stowarzyszenie Libertariańskie. Zwolennik dostarczania wartości małymi krokami.
Patryk Lotzwi

Patryk Lotzwi

  • Programista .NET, fan(atyk) automatyzacji. Pasjonat programowania i czystego kodu. Aktywny uczestnik lokalnych konferencji i grup programistycznych. Po godzinach miłośnik książek, filmów, seriali i gier fantasy oraz sci-fi.
Kamil Śmieszek

Kamil Śmieszek

  • Programista Java, który zmienił obóz z Oracle na Microsoft pod wpływem .NET Core. Interesuje się tematyką sieci komputerowych, bezpieczeństwem aplikacji, a w wolnych chwilach lubi spalić nieco benzyny na torze wyścigowym i tworzyć trance.
Darek Grund

Darek Grund

  • Frontend developer. Z komputerami i programowaniem związany od czasów Amigi 500. Prywatnie miłośnik kawy, książki użytkowej i długich wycieczek. Zafascynowany kierunkiem w jakim rozwija się technologia.
Mikołaj Jakubowski

Mikołaj Jakubowski

  • Wykonawca aplikacji z 2017 roku i twórca logo. Programista różnych technologii m.in. PHP, Java, .NET, zależy co na daną chwilę potrzeba. Artysta zarówno kodując jak i hobbystycznie. Uwielbia rysować zarówno cyfrowo jak i standardowo. Ponadto crossfiter, mąż i tata.
Oliwia Matusik

Oliwia Matusik

  • Junior .Net Dev. Wolontariuszka i inicjatorka Geek Girls Carrots Katowice. Uzależniona od kawy, miłośniczka nowych technologii i Sci-Fi i Fantasy. Wolny czas lubi aktywnie spędzać trenując pole dance i ćwicząc jogę.